Suplování Trutnov

Suplování:   Pondělí 20.5.2019 (druhý cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.G

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.S

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Fišer Pavel

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Borůvka Michal

 

SVL

KOM

         

MATJ

-

Dvořáková Eva

       

-

SPR

     

-

Kašparová Pavlína

 

-

-

..

..

-

..

..

-

-

Mathesová Jolana

     

BOR

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvka Michal

3.hod

supl. (MATJ)

NEJ

1.J (KČ)+

(3)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

4.S

 

Maturitní zkoušky

Kosinová Monika

2.hod

supl. (BOR)

ANJ

1.J

(3)

 

Lukáčková Andrea

7.hod

odpadá

MAS

2.G (MAS)+

 

Maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

MAS

4.S (MASs)+

 

Maturitní zkoušky

Mathesová Jolana

5b.hod

odpadá

NEJ

4.S

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

spojeno (BOR)

ANJ

3.K (KT)

(6)

 

Špringerová Štěpánka

5a.hod

spojeno (DVO)

PLY

3.L (I)

(7)

 

Švadlena Luděk

1.hod

supl. (BOR)

ANJ

3.L

(5)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.J

2.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Kosinová Monika

(BOR)

 

3.hod

NEJ

K

(3)

supluje

Borůvka Michal

(MATJ)

 

3.hod

NEJ

(3)

supluje

Borůvka Michal

(MATJ)

3.K

7.hod

ANJ

KT

(6)

spojí

Mathesová Jolana

(BOR)

3.L

1.hod

ANJ

 

(5)

supluje

Švadlena Luděk

(BOR)

 

5a.hod

PLY

I

(7)

spojí

Špringerová Štěpánka

(DVO)

Suplování:   Úterý 21.5.2019 (druhý cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.G

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.S

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Fišer Pavel

 

..

-

..

-

-

-

-

-

 

Borůvka Michal

 

MATJ

KOM

       

..

-

-

Dvořáková Eva

       

BOR

-

SPR

     

Kašparová Pavlína

 

..

..

SVL

..

..

-

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvka Michal

4.hod

supl. (DVO)

VYT

3.L (I)+

(8)

 

Kosinová Monika

0.hod

změna

TEC

3.J (P)

(13)

 
 

1.hod

změna

TEC

3.J (P)

(13)

 
 

2.hod

supl. (BOR)

ANJ

1.J

(3)

 

Lukáčková Andrea

7.hod

odpadá

MAS

2.G (MAS)+

 

Maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

MAS

4.S (MASs)+

 

Maturitní zkoušky

Mathesová Jolana

1.hod

spojeno (BOR)

ANJ

3.K (KT)

(6)

 
 

5a.hod

odpadá

NEJ

2.G

 

Maturitní zkoušky

Špringerová Štěpánka

5b.hod

spojeno (DVO)

PLY

3.L (I)

(7)

 

Švadlena Luděk

3.hod

supl. (KAS)

EKL

1.J

(3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.J

2.hod

ANJ

 

(3)

supluje

Kosinová Monika

(BOR)

 

3.hod

EKL

 

(3)

supluje

Švadlena Luděk

(KAS)

 

4.hod

VYT

I

(8)

supluje

Borůvka Michal

(DVO)

3.K

1.hod

ANJ

KT

(6)

spojí

Mathesová Jolana

(BOR)

3.L

4.hod

VYT

I

(8)

supluje

Borůvka Michal

(DVO)

 

5b.hod

PLY

I

(7)

spojí

Špringerová Štěpánka

(DVO)

3.J

0.hod

TEC

P

(13)

změna

Kosinová Monika

 
 

1.hod

TEC

P

(13)

změna

Kosinová Monika

 

Suplování:   Středa 22.5.2019 (druhý cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.G

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.S

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Fišer Pavel

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Borůvka Michal

 

MATJ

KAS

-

SVL

..

-

KAS

-

-

Dvořáková Eva

     

SPR

MATJ

       

-

Kašparová Pavlína

     

..

..

       

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kašparová Pavlína

2.hod

supl. (BOR)

ANJ

3.K (KT)

(2)

 
 

5b.hod

odpadá

EKO

2.G

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

supl. (BOR)

ANJ

3.J

(4)

 
 

7.hod

odpadá

SVE

2.G (SVS1)

 

Maturitní zkoušky

Lukáčková Andrea

1.hod

odpadá

MAT

4.S

 

Obecná absence třídy

Marcinčín Martin

6.hod

odpadá

SAP

4.S

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SAP

4.S

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SAP

4.S

 

Obecná absence třídy

Mathesová Jolana

1.hod

supl. (BOR)

KAJ

3.K (KČK)

(6)

 
 

4.hod

supl. (DVO)

EKO

1.J (KČ)+

(3)

 

Špringerová Štěpánka

3.hod

spojeno (DVO)

IVK

3.L (I)+

(7)

 

Švadlena Luděk

4.hod

supl. (BOR)

ANJ

3.L

(5)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.J

3.hod

IVK

I

(7)

spojí

Špringerová Štěpánka

(DVO)

 

4.hod

EKO

K

(3)

supluje

Mathesová Jolana

(DVO)

 

4.hod

EKO

(3)

supluje

Mathesová Jolana

(DVO)

3.K

1.hod

KAJ

KČK

(6)

supluje

Mathesová Jolana

(BOR)

 

2.hod

ANJ

KT

(2)

supluje

Kašparová Pavlína

(BOR)

3.L

3.hod

IVK

I

(7)

spojí

Špringerová Štěpánka

(DVO)

 

4.hod

ANJ

 

(5)

supluje

Švadlena Luděk

(BOR)

3.J

6.hod

ANJ

 

(4)

supluje

Kašparová Pavlína

(BOR)

Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019 (druhý cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.G

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.S

 

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Fišer Pavel

 

..

..

         

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Musil Jiří

2.hod

odpadá

ODG

2.G

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VYG

2.G

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODG

2.G

 

Obecná absence třídy

 

5b.hod

odpadá

VYG

2.G

 

Obecná absence třídy

Borůvka Michal

7.hod

odpadá

AJK

2.G

 

Obecná absence třídy

Kašparová Pavlína

1.hod

odpadá

LPS

4.S

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

EKO

4.S

 

Obecná absence třídy

Kosinová Monika

1.hod

změna

TEC

3.J (P)

(13)

 

Mathesová Jolana

4.hod

odpadá

NEJ

4.S

 

Obecná absence třídy

Švadlena Luděk

6.hod

odpadá

LIT

2.G

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

3.J

1.hod

TEC

P

(13)

změna

Kosinová Monika

 

Suplování:   Pátek 24.5.2019 (druhý cyklus)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.G

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.S

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Dvořáková Eva

 

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišer Pavel

1.hod

odpadá

CEJ

2.G

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ANJ

2.G

 

Obecná absence třídy

Borůvka Michal

5a.hod

odpadá

ANJ

4.S

 

Obecná absence třídy

Kašparová Pavlína

1.hod

odpadá

SVS

4.S (SVS3)

 

Obecná absence třídy

Kosinová Monika

1.hod

změna

TEC

3.J (P)

(13)

 
 

2.hod

odpadá

HOP

2.G

 

Obecná absence třídy

Luks Jiří

3.hod

odpadá

TEV

4.S+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

4.S+

 

Obecná absence třídy

Švadlena Luděk

2.hod

odpadá

LIT

4.S

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.J

1.hod

IVK

I

 

odpadá

 

(DVO)

3.L

1.hod

IVK

I

 

odpadá

 

(DVO)

3.J

1.hod

TEC

P

(13)

změna

Kosinová Monika