Suplování Teplice nad Metují

Suplování:   Pátek 6.12.2019 (1.cyklus)

Datum výpisu: 5.12.2019 (14:42)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3.H

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Vajsarová Renáta

VAN

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Jansová Petra

3.hod

odpadá

MAT

3.H (gas)

 

odborná praxe

Machová Blanka

2.hod

odpadá

ZSV

3.H

 

odborná praxe

Mikunda Jakub

1.hod

odpadá

KOM

3.H (gas)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

KOM

3.H (ho)

 

odborná praxe

Vaňátková Magdalena

1.hod

spojeno (Vaj)

MAT

1.H

(304)

 
 

1.hod

změna

MAT

4.H

(304)

 
 

5a.hod

odpadá

MAT

3.H (ho)

 

odborná praxe

Drobná Vlasta

3.hod

odpadá

LIT

3.H (ho)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

LIT

3.H (gas)

 

odborná praxe

Zocherová Jana

1.hod

odpadá

NEJ

3.H (ho)

 

odborná praxe

 

5a.hod

odpadá

NEJ

3.H (gas)

 

odborná praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.H

1.hod

MAT

 

(304)

spojí

Vaňátková Magdalena

(Vaj)

4.H

1.hod

MAT

 

(304)

změna

Vaňátková Magdalena

 

Suplování:   Pondělí 9.12.2019 (1.cyklus)

Datum výpisu: 5.12.2019 (14:42)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Vajsarová Renáta

-

-

-

-

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kašparová Pavlína

3.hod

odpadá

EKO

3.H (ho)

 

odborná praxe

 

6.hod

odpadá

UCE

3.H (gas)

 

odborná praxe

 

7.hod

odpadá

UCE

3.H (gas)

 

odborná praxe

Machová Blanka

4.hod

odpadá

ANJ

3.H (ho)

 

odborná praxe

 

5b.hod

odpadá

ZSV

3.H

 

odborná praxe

Mathesová Jolana

3.hod

odpadá

ANJ

3.H (gas)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.H (gas)

 

odborná praxe

Suplování:   Úterý 10.12.2019 (1.cyklus)

Datum výpisu: 5.12.2019 (14:42)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

Pra

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Kašparová Pavlína

MAB

..

Vaj

Zoch

-

..

MiJa

Zoch

-

Jansa Šrůtková Soňa

MAB

Dro

-

-

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Eva

1.hod

odpadá

EKL

3.H

 

odborná praxe

Jansová Petra

3.hod

odpadá

MAT

3.H (gas)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

MAT

3.H (gas)

 

odborná praxe

Machová Blanka

1.hod

supl. (Šr)

HOP

4.H

(304)

 
 

1.hod

spojeno (Kaš)

EKO

1.H

(304)

 
 

5b.hod

odpadá

ANJ

3.H (ho)

 

odborná praxe

Mikunda Jakub

6.hod

supl. (Kaš)

KOM

2.A

(305)

 
 

8.hod

odpadá

IKT

3.H (gas)

 

odborná praxe

Vajsarová Renáta

3.hod

supl. (Kaš)

EKO

4.H

(108)

 

Vaňátková Magdalena

4.hod

odpadá

MAT

3.H (ho)

 

odborná praxe

Drobná Vlasta

2.hod

supl. (Šr)

MAM

4.H

(108)

 
 

3.hod

odpadá

LIT

3.H (ho)

 

odborná praxe

Zocherová Jana

4.hod

supl. (Kaš)

EKO

1.A

(303)

 
 

7.hod

supl. (Kaš)

KOM

2.A

(305)

 
 

8.hod

odpadá

NEJ

3.H (ho)

 

odborná praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

EKO

 

(303)

supluje

Zocherová Jana

(Kaš)

1.H

1.hod

EKO

 

(304)

spojí

Machová Blanka

(Kaš)

2.A

6.hod

KOM

 

(305)

supluje

Mikunda Jakub

(Kaš)

 

7.hod

KOM

 

(305)

supluje

Zocherová Jana

(Kaš)

4.H

1.hod

HOP

 

(304)

supluje

Machová Blanka

(Šr)

 

2.hod

MAM

 

(108)

supluje

Drobná Vlasta

(Šr)

 

3.hod

EKO

 

(108)

supluje

Vajsarová Renáta

(Kaš)