Suplování Teplice nad Metují

Suplování:   Středa 23.1.2019 (2.cyklus)

Datum výpisu: 22.1.2019 (8:17)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.A

 

BARK

BARK

BARK

BARK

BARK

 

BARK

BARK

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Blanka

3.hod

odpadá

ANJ

2.A

 

Baristický kurz

Vaňátková Magdalena

2.hod

odpadá

FYZ

2.A

 

Baristický kurz

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

LIT

2.A

 

Baristický kurz

 

4.hod

odpadá

CEJ

2.A

 

Baristický kurz

 

5a.hod

odpadá

KOM

2.A

 

Baristický kurz

Zocherová Jana

6.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Baristický kurz

 

7.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Baristický kurz

Suplování:   Čtvrtek 24.1.2019 (2.cyklus)

Datum výpisu: 22.1.2019 (8:17)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.H

 

BARK

BARK

BARK

BARK

 

BARK

BARK

BARK

BARK

3.HA

 

BARK

BARK

BARK

BARK

BARK

 

BARK

BARK

BARK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Stillerová Naděžda

 

-

-

-

MAB

Mi

 

Mi

Mi

Mi

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Blanka

2.hod

odpadá

ANJ

3.HA (ho)+

 

Baristický kurz

 

4.hod

supl. (Si)

POV

1.HM (ho)+

(304)

 

Mikundová Radka

5a.hod

změna

STO

2.A (k)

(306)

 
 

5a.hod

spojeno (Si)

TEC

2.A (k-č)+

(306)

 
 

6.hod

spojeno (Si)

TEC

2.A (k-c)+

(mim)

 
 

7.hod

spojeno (Si)

TEC

2.A (k-c)+

(mim)

 
 

8.hod

spojeno (Si)

TEC

2.A (k-c)+

(mim)

 

Vaňátková Magdalena

3.hod

odpadá

MAT

3.HA (ho)+

 

Baristický kurz

 

8.hod

odpadá

MAT

3.HA (ho)

 

Baristický kurz

Změny v rozvrzích tříd:

1.HM

4.hod

POV

ho

(304)

supluje

Machová Blanka

(Si)

2.A

5a.hod

STO

k

(306)

změna

Mikundová Radka

 
 

5a.hod

TEC

č

(306)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

5a.hod

TEC

k-c

(306)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

5a.hod

TEC

k-č

(306)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

6.hod

TEC

k

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

6.hod

TEC

k-č

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

6.hod

TEC

k-c

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

7.hod

TEC

k

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

7.hod

TEC

k-č

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

7.hod

TEC

k-c

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

8.hod

TEC

k

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

8.hod

TEC

k-č

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

8.hod

TEC

k-c

(mim)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

Suplování:   Pátek 25.1.2019 (2.cyklus)

Datum výpisu: 22.1.2019 (8:17)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Stillerová Naděžda

 

Dro

MAB

Vaj

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Blanka

2.hod

supl. (Si)

ANJ

2.A

(mim)

 

Vajsarová Renáta

3.hod

spojeno (Si)

TEC

2.H+

(306)

 

Drobná Vlasta

1.hod

supl. (Si)

KOM

2.A

(mim)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.HM

3.hod

TEC

ho

(306)

spojí

Vajsarová Renáta

(Si)

2.A

1.hod

KOM

 

(mim)

supluje

Drobná Vlasta

(Si)

 

2.hod

ANJ

 

(mim)

supluje

Machová Blanka

(Si)

2.H

3.hod

TEC

 

(306)

spojí

Vajsarová Renáta

(Si)