Suplování Teplice nad Metují

Suplování:   Pondělí 24.9.2018 (2.cyklus)

Datum výpisu: 24.9.2018 (9:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

ADK

ADK

ADK

ADK

 

ADK

ADK

ADK

ADK

1.HM

ADK

ADK

ADK

ADK

ADK

 

ADK

ADK

ADK

2.H

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

 

3.HA

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Ošlejšek Jiří

-

HRA

MAB

-

..

-

-

Dro

Dro

Vajsarová Renáta

-

..

-

-

 

HRA

HRA

..

..

Stillerová Naděžda

Mi

Mi

-

-

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Hrabová Ludmila

2.hod

supl. (Ole)

IKT

4.H+

(401)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3.HA (ho)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

IKT

1.HM (ho)+

 

Adaptační kurz

 

5a.hod

odpadá

MAT

3.HA (ho)+

 

odborná praxe

 

5b.hod

supl. (Vaj)

UCE

4.H

(303)

 
 

6.hod

supl. (Vaj)

EKO

4.H+

(303)

 

Janatová Eva

1.hod

odpadá

ZSV

3.HA (ho)+

 

odborná praxe

Machová Blanka

3.hod

supl. (Ole)

ANJ

2.A

(306)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

3.HA (ho)+

 

odborná praxe

Mikundová Radka

1.hod

spojeno (Si)

TEC

2.A (k)

(306)

 
 

2.hod

spojeno (Si)

TEC

2.A (k)

(306)

 

Musil Jiří

6.hod

odpadá

EKO

1.HM (gas)

 

Adaptační kurz

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

LIT

2.H+

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

CEJ

2.H+

 

odborná praxe

 

7.hod

supl. (Ole)

FYZ

2.A

(306)

 
 

8.hod

supl. (Ole)

EKO

2.A

(306)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

TEC

k

(306)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

2.hod

TEC

k

(306)

spojí

Mikundová Radka

(Si)

 

3.hod

ANJ

 

(306)

supluje

Machová Blanka

(Ole)

 

7.hod

FYZ

 

(306)

supluje

Drobná Vlasta

(Ole)

 

8.hod

EKO

 

(306)

supluje

Drobná Vlasta

(Ole)

4.H

2.hod

IKT

 

(401)

supluje

Hrabová Ludmila

(Ole)

 

5b.hod

UCE

 

(303)

supluje

Hrabová Ludmila

(Vaj)

 

6.hod

EKO

 

(303)

supluje

Hrabová Ludmila

(Vaj)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4., 5b.- 8. hod - Stillerová Naděžda

1.HM, 1.- 5a., 6.- 8. hod - Ošlejšek Jiří

Suplování:   Úterý 25.9.2018 (2.cyklus)

Datum výpisu: 24.9.2018 (9:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

ADK

ADK

ADK

ADK

 

ADK

ADK

ADK

ADK

1.HM

ADK

ADK

ADK

ADK

 

ADK

ADK

ADK

ADK

2.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

   

3.HA

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

Pra

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Musil Jiří

-

-

-

-

-

-

..

..

..

Ošlejšek Jiří

-

Jane

..

-

-

..

..

HRA

HRA

Vajsarová Renáta

-

-

-

..

 

-

-

   

Stillerová Naděžda

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Jansa Šrůtková Soňa

..

..

-

MAB

Jan

 

MAB

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Hrabová Ludmila

3.hod

odpadá

IKT

1.HM (gas)

 

Adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

IKT

2.H

 

odborná praxe

 

7.hod

supl. (Ole)

NEJ

2.A

(304)

 
 

8.hod

supl. (Ole)

EKO

2.A

(304)

 

Janatová Eva

2.hod

supl. (Ole)

OBN

2.A

(306)

 

Jansová Petra

3.hod

odpadá

CHE

1.HM (ho)

 

Adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

CHE

1.HM (ho)

 

Adaptační kurz

 

5a.hod

supl. (Šr)

MAT

4.H

(108)

 

Machová Blanka

4.hod

supl. (Šr)

ANJ

4.H

(108)

 
 

6.hod

supl. (Šr)

CER

4.H

(306)

 
 

7.hod

změna

TH

4.H

(306)

 

Vajsarová Renáta

7.hod

odpadá

EKO

4.H

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

2.hod

OBN

 

(306)

supluje

Janatová Eva

(Ole)

 

7.hod

NEJ

 

(304)

supluje

Hrabová Ludmila

(Ole)

 

8.hod

EKO

 

(304)

supluje

Hrabová Ludmila

(Ole)

4.H

4.hod

ANJ

 

(108)

supluje

Machová Blanka

(Šr)

 

5a.hod

MAT

 

(108)

supluje

Jansová Petra

(Šr)

 

6.hod

CER

 

(306)

supluje

Machová Blanka

(Šr)

 

7.hod

TH

 

(306)

změna

Machová Blanka

(Vaj)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4., 5b.- 8. hod - Stillerová Naděžda

1.HM, 1.- 4., 5b.- 8. hod - Ošlejšek Jiří

Suplování:   Středa 26.9.2018 (2.cyklus)

Datum výpisu: 24.9.2018 (9:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

ADK

ADK

ADK

ADK

         

1.HM

ADK

ADK

ADK

ADK

ADK

ADK

ADK

ADK

 

2.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

Pra

3.HA

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Hrabová Ludmila

 

MAB

..

Jane

-

-

-

-

 

Ošlejšek Jiří

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Vajsarová Renáta

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Stillerová Naděžda

       

Dro

-

Dro

MAB

-

Stillerová Naděžda

-

-

-

Dro

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Eva

4.hod

supl. (HRA)

IKT

4.H+

(305)

 

Machová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

3.HA (ho)+

 

odborná praxe

 

2.hod

supl. (HRA)

IKT

2.A

(305)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

1.HM (ho)+

 

Adaptační kurz

 

7.hod

supl. (Si)

TEV

4.H+

(203)

 

Musil Jiří

1.hod

odpadá

EKO

1.HM (ho)+

 

Adaptační kurz

Drobná Vlasta

2.hod

odpadá

LIT

3.HA (ho)+

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

KOM

3.HA (ho)

 

odborná praxe

 

4.hod

supl. (Si)

TEV

2.A

(203)

 
 

5a.hod

supl. (Si)

TEV

2.A

(203)

 
 

6.hod

supl. (Si)

TEV

4.H+

(203)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

2.hod

IKT

 

(305)

supluje

Machová Blanka

(HRA)

 

4.hod

TEV

 

(203)

supluje

Drobná Vlasta

(Si)

 

5a.hod

TEV

 

(203)

supluje

Drobná Vlasta

(Si)

4.H

4.hod

IKT

 

(305)

supluje

Janatová Eva

(HRA)

 

6.hod

TEV

 

(203)

supluje

Drobná Vlasta

(Si)

 

7.hod

TEV

 

(203)

supluje

Machová Blanka

(Si)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Stillerová Naděžda

1.HM, 1.- 7. hod - Vajsarová Renáta