Domov mládeže Trutnov

DM v Trutnově při Střední škole gastronomie a služeb Trutnov slouží k ubytování žáků SŠGS, žáků ostatních středních škol sídlících v Trutnově a ke komerčnímu ubytování. DM zabezpečuje zázemí potřebné pro studium včetně možnosti dalších mimoškolních aktivit. Vychovatelé vedou žáky k zodpovědnosti a samostatnosti.    

Areál DM v Trutnově je umístěn nedaleko Střední školy gastronomie a služeb, přibližně 500 m od budovy školy. Zařízení disponuje 69 lůžky ve dvou až pěti lůžkových pokojích. Na každém patře se nachází sociální zařízení. Dívky a chlapci jsou ubytováni odděleně na patrech. Společenská místnost je vybavena televizorem, mini-posilovnou, stolním fotbálkem. Žáci se dobrovolně účastní různých kulturních, sportovních a zábavně soutěžních akcí. DM disponuje vlastním hřištěm s brankami a basketbalovými koši. Volný čas studenti tráví aktivně. Mohou se zabavit společenskými hrami. Hrají fotbal, basketbal, tenis, stolní tenis. Navštěvují nedaleký městský park. Žáci mohou zapojit do zájmového kroužku fotografování, kreslení a ručních prací. Je jim nabízeno doučování anglického jazyka. Samozřejmostí je na DM bezdrátové připojení k internetu. Ubytovaní žáci si mohou zapůjčit různé elektrospotřebiče, např. fény, žehličky na vlasy nebo kulmy.

Žákům je poskytována celodenní strava ve školní restauraci. Snídaně, oběd, večeře a druhá večeře stojí celkem 88 Kč. Cena ubytování v domově mládeže za měsíc činí 700 Kč. Zařízení je v provozu od neděle do pátku.

Ubytovaní žáci z ostatních středních škol sídlících v Trutnově mají možnost odebírat stravu za tyto ceny:

Snídaně + přesnídávka 22 Kč

Oběd                                33 Kč

Večeře + 2. večeře         33 Kč

Adresa: Domov mládeže, Úpická 160, 541 01 Trutnov

Tel. 736 619 536

Kontakty na vychovatele:

Bc. Milan Šlechta

milan.slechta@ssgas.cz

Pavel Fiedler

pavel.fiedler@ssgas.cz

 Domov mládeže poskytuje komerční ubytování v ceně 230,- Kč za osobu na 1 noc (+ 12,- Kč poplatek městu).  

Kontakt pro zájemce o komerční ubytování:

Václav Kohl

Tel.724 896 159